trafik ekipmanlari

Şerit ayırıcılar, delinatörler, hız kesiciler ve diğerleri  forkliftler ve diger iş makinleri ile çalisanlar arasında ekstra güvenli bir bölge saglar. Ayrıca ana yollar yaya ve bisiklet yolları belirlemenizi saglayan ortak alanlarda, trafikte serit ayirmak için mükemmel bir araçlardır.


Otoyollar, okul önleri vb yerlerde araçlari yavaslatmak için Hiz kesici kasislerde kullanilir. Kasisler kauçuk yada ekonomik fiyatli olan plastik kasisler tercih edilebilir.

 

delinatorler2

 

DELİNATÖRLER

 

Çeşitli renklerde, boy ve çaplarda TPU malzemeden imal edilmiş olan delinatörler esnek ve kırılmaz özelliklerdedir.

 

 

 

 

 


yolbolme toplu2

 

YOL BÖLME BUTONLARI VE UYARI DİKMELERİ

 

Kauçuk yol bölme, delinatörlü plastik yol bölme, cam butonlu plastik yol bölme, kauçuk ağırlıklı, plastik ağırlıklı ve plastik yol dikmeleri, kauçuk mekanizmalı trafik yol dikmesi, dubalı uyarı levhalı bariyerler, dubalı uyarı dikmeleri, katlanır uyarı levhaları.

 

 

 

 


hizkesiciler5

 

 KAUÇUK HIZ KESİCİLER

 

Yol güvenliği için çok tercih edilen ve yoğun olarak kullanılan kauçuk yol kesiciler, hafif araçlar için ve ağır vasıtalar için değişen genişlik ve boyutlarda parça parça satılmaktadır. Kullanacağınız yolun genişliği, trafik yoğunluğu ve yoldan araçların türlerine göre bizden destek alarak sipariş verebilirsiniz.

 

 

 


koniler toplu

 

TRAFİK KONİLERİ

 

Yol güvenliği için yoğun olarak kullanılmakta olan yol konilerinde standart yapıda trafik konilerinin yanı sıra, farklı reflektör sayılarına sahip trafik konileri, kedi gözlü trafik konileri, PVC ve yumuşak plastikten esnek trafik konileri gibi seçenekler varken ihtiyaca göre çeşitli boyutlarda bulunmaktadır.